top of page
Szukaj

Witamy w świecie Ramsay & Co.

Zaktualizowano: 1 lis 2023

Kochani,


Na imię mamy Natalia i Victoria.


Witamy Was w pierwszym wpisie na naszym blogu i na premierze naszej marki Ramsay & Co. Naprawdę trudno nam uwierzyć, że po okresie wytężonej pracy możemy Wam pokazać naszą nową kolekcję marynarek.


Skąd wziął się pomysł na markę?


Zainspirowane historią rodzinną, w szczególności babcią, która pochodziła ze Szkocji, zdecydowałyśmy się stworzyć markę, w której główną rolę odgrywają: marynarka, szkocka wełna oraz autentyczny tartan. Wszystkie nasze marynarki szyjemy wyłącznie w Polsce. Wraz ze zmieniającym się postrzeganiem mody i świadomością zakupową pragniemy zwrócić Waszą uwagę na to, iż do naszych projektów podchodzimy z wielką starannością. Bierzemy pod uwagę jakość wykonania każdej marynarki oraz starannie dobieramy szlachetne materiały. Tkaniny pozyskujemy od wiodącego producenta w Szkocji, który swoim dziedzictwem sięga 1892 roku.


Nasz dostawca wełny jest członkiem grupy branżowej Campaign for Wool. Kampania ta została zainicjowana w 2010 roku, aby edukować konsumentów na temat korzyści płynących ze stosowania wełny oraz jak wspierać i rozwijać przemysł wełniany.


Ponadczasowość i uniwersalny charakter naszych marynarek pozwolą Tobie poczuć się wyjątkowo.


Wierzymy w ideę ‘’less is more’’ dlatego też promujemy ‘’garderobę kapsułową’’.


xxx.


Natalia & Victoria54 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page