top of page

BEHIND THE BRAND

Misja

Marka Ramsay & Co. powstała z pasji do ponadczasowego stylu. Cenimy sobie klasykę oraz unikatowość, a co więcej, wierzymy, że moda to nie tylko trend, ale również manifestacja indywidualności i sposób wyrażenia samego siebie. 

Jesteśmy małą manufakturą tworzącą marynarki z 100% ekskluzywnej szkockiej wełny a nasze tkaniny pochodzą z manufaktury, która jest wiodącym na świecie producentem tartanu. Mamy nadzieję, że pokochasz te tkaniny tak bardzo jak my i nasze projekty zawitają w Twojej szafie na stałe.

Fantazja

Współcześnie, marynarki są uwielbiane i doceniane za to, że można je nosić na każdą okazję a w zależności od dodatków można stworzyć na ich bazie rozmaite stylizacje począwszy od codziennej, casualowej kończąc na klasycznej. Kratę w total lookach można nosić w formie nowoczesnych garsonek, w zestawie z grubymi swetrami bądź też zmysłowo rzucone na bieliznę. Nasze unikatowe marynarki łączą właśnie wszystkie te elementy i chcemy Ci pokazać, iż kratę można nosić przez cały rok. 

Kolekcje

Kolekcje sprzedajemy w dropach. Niektóre będą większe, inne mniejsze. Będziesz mogła stworzyć swoją własną kolekcję kapsułową, dzięki czemu będziesz unikalna! Naszym celem jest słuchanie klienta, dlatego tez każdy drop będzie zależał od Was :) Chcemy wiedzieć, które kraty, modele i wzory podobają się Wam najbardziej.

Właściwosci Wełny

Wełna jest keratynowym włóknem białkowym, 100% naturalnym. Wełna przyjmuje kolor aż do rdzenia włókna, dzięki temu kolor nie blaknie przez cały okres użytkowania odzieży. Jest wytrzymała, sprężysta (szybko wraca do swojej formy po zgnieceniu), nie elektryzuje się oraz jest wspaniała na lato oraz zimę.

Środowisko i zakupy

Nasze ubrania Tworzymy w sposób świadomy i zrównoważony. Włókna wełny, z której szyte są Nasze marynarki są wysokiej jakości i bardzo trwałe, odzież wełniana ma długą żywotność i może być poddawana recyklingowi i upcyklingowi, a także ulega biodegradacji, rozkładając się w ciągu kilku lat. 

Inwestując w ''statement pieces'', budujesz bazę w swojej szafie, które daje Ci wiele możliwości i pozwala ograniczyć liczbę kupowanych ubrań. Wybierając marynarkę Ramsay chcemy abyś poczuła się wyjątkowo, i abyś miała poczucie że jesteś zawsze dobrze ubrana.

Enjoying the Ourdoors
bottom of page