top of page

BEHIND THE BRAND

Misja

Marka Ramsay & Co. powstała z pasji do ponadczasowego stylu. Cenimy sobie klasykę oraz unikatowość, a co więcej, wierzymy, że moda to nie tylko trend, ale również manifestacja indywidualności i sposób wyrażenia samego siebie. 

Jesteśmy marką tworzącą marynarki ze 100% ekskluzywnej szkockiej wełny a nasze tkaniny pochodzą z manufaktury, która jest wiodącym na świecie producentem tartanu. Mamy nadzieję, że pokochasz te tkaniny tak bardzo jak my i nasze projekty zawitają w Twojej szafie na stałe.

IMG_7146.PNG

Fantazja

Współcześnie, marynarki są uwielbiane i doceniane za to, że można je nosić na każdą okazję a w zależności od dodatków można stworzyć na ich bazie rozmaite stylizacje począwszy od codziennej, casualowej kończąc na klasycznej. Kratę w total lookach można nosić w formie nowoczesnych garsonek, w zestawie z grubymi swetrami bądź też zmysłowo rzucone na bieliznę. Nasze unikatowe marynarki łączą właśnie wszystkie te elementy i chcemy Ci pokazać, iż kratę można nosić przez cały rok. 

Olive shots.00_10_43_04.Still005.png

Kolekcje

Kolekcje sprzedajemy w dropach. Niektóre będą większe, inne mniejsze. Będziesz mogła stworzyć swoją własną kolekcję kapsułową, dzięki czemu będziesz unikalna! 

Olive shots.00_10_43_04.Still005.png

Właściwości wełny

Wełna jest keratynowym włóknem białkowym, 100% naturalnym. Wełna przyjmuje kolor aż do rdzenia włókna, dzięki temu kolor nie blaknie przez cały okres użytkowania odzieży. Jest wytrzymała, sprężysta (szybko wraca do swojej formy po zgnieceniu), nie elektryzuje się. Jest wielosezonowa, a więc wspaniała na lato jak i zimę.

Środowisko i zakupy

Nasze ubrania tworzymy w sposób świadomy i zrównoważony. Włókna wełny, z której szyte są Nasze marynarki są wysokiej jakości i bardzo trwałe. Odzież wełniana ma długą żywotność i może być poddawana recyklingowi i upcyklingowi. Ulega ona również biodegradacji, rozkładając się w ciągu kilku lat. 

Inwestując w ''statement pieces'', budujesz bazę w swojej szafie, która daje Ci wiele możliwości i pozwala ograniczyć liczbę kupowanych ubrań. Ramsay & Co. pozwoli Ci na wybór jakościowych i stylowych marynarek.

Wild Scottish Stag
bottom of page