top of page
Szukaj

Dzień Kobiet oraz wstęp do nowej kolekcji!


Cześć dziewczyny!


Dawno nie dodawałyśmy wpisu, natomiast cała nasza uwaga skupiona jest na nowej kolekcji :) i to właśnie ten wpis chciałyśmy przeznaczyć na małe intro do tego co się szykuje.


Nowa kolekcja Ramsay & Co. inspirowana jest dziedzictwem, którego celem jest zapełnienie przestrzeni między historią a współczesnością, potocznie mówiąc połączy nowe ze starym!


Jako młoda marka, zagłębiliśmy się wiedzę na temat materiałów, palety kolorów i nadchodzącymi trendami, Naszym celem jest stworzenie kolekcji, która przetrwa próbę czasu, i stanie się częścią Twojej garderoby na lata, będąc alternatywą do przemijających trendów zalewających rynek odzieżowy.


Z okazji Dnia Kobiet, z radością przedstawiamy inspiracje do naszej nadchodzącej kolekcji, która jest dedykowana kobietom. Wierzymy głęboko, że ubrania służą nie tylko jako wierzchnia tkanina ale stają się elementem ekspresji, indywidualności i stylu . Nasze marynarki są tak zaprojektowane i uszyte aby czuć się w nich komfortowo i przytulnie oraz elegancko i stylowo.


Inspiracja


Styl to nieustanny rozwój, często czerpiący inspirację z przeszłości. Czy to odwieczna elegancja naszej babci Patrycji Ramsay, czy hipnotyzujące uroki starych fotografii i światowe ikony stylu, dla nas to właśnie echa historii, z których czerpiemy inspiracje. Wplatając bogatą historię tkaniny w kratkę, materiału zanurzonego w tradycji i niezrównanej piękności, oddajemy hołd naszemu szkockiemu dziedzictwu. Wybierając naszą marynarkę, nie tylko przyjmujesz ponadczasowy styl, ale również tworzysz własne dziedzictwo - element, który będzie cenną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie.


Ewolucja Marynarek


Refleksje nad historią pokazują, że marynarki od dawna kojarzone były z męską modą. Jednakże z upływem czasu,  kobiety odważnie przyjęły tę część garderoby, kształtując jej tożsamość na nowo. Ta ewolucja podkreśla niezwykłą podróż marynarki w kierunku stania się androginiczną ikoną, symbolem zarówno siły jak i kobiecości. Zagłębiając się w przeszłość, podziwiamy, jak kobiety bez wysiłku zdefiniowały marynarki oversize, dopasowując je do swoich indywidualnych kształtów i stylów, tworząc uniwersalną alternatywę, która przekracza bariery rozmiarów. Dzięki swoim wszechstronnym możliwościom, marynarki nie tylko są postrzegane jako element wyróżniający w modzie, ale także mogą stać się cenioną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie, dzięki swojemu unikatowemu stylowi, wykonaniu oraz wyjątkowym tkaninom, których bogata historia tartanu jest symbolem.


Paleta Znaczeń


W naszej najnowszej kolekcji prezentujemy cztery odrębne marynarki, każda starannie uszyta ze 100% szkockiej wełny. To, co je wyróżnia, to starannie wybrane detale i wzory tartanów lub krata. Nasza paleta kolorów w najnowszej kolekcji  to żywa szafranowa czerwień w połączeniu z delikatną kremową bielą, symbolizują siłę, miłość i wygodę. Odważne zestawienie fioletu, symbolizującego kobiecą wytrwałość i pokój. Zieleń reprezentująca nadzieję i mądrość oraz róż, wywołujący skojarzenia z przyjaźnią i wewnętrznym spokojem.


Na teraz, to tyle od Nas! Natomiast, więcej detali już wkrótce.
11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page